Galerimiz

Bize Ulaşın

T-One Türkiye’nin Porselen Tezgahı

T-One

Mutfaktaki alışkanlıklarınızı tamamen değiştiren, çok yeni bir yaklaşımı deneyimlemenizi sağlayan T-One, yeni çağın size sunduğu önemli bir değişimin sembolü. Yemek hazırlama rutinlerinizde size özgürlüğü sunan bu marka mutfak tezgâhı ve evinizdeki özel detaylar için banyo mobilyası ve özel mobilyalar konusunda şu ana kadar bildiğiniz tüm gerçekleri yeniden yazıyor.

 

Mutfakta geçen zamana değer katan, bu zamanın her dakikasından keyif almanız için tasarlanan T-One porselen mutfak tezgâhı, eşsiz özelliklere sahip. Modern evlerin mutfaklarında, ilk izlenimden itibaren farkı, şıklığı, sadeliği ve kullanışlılığı ile T-One, mutfak tezgâhı çeşitleri içinde ön plana çıkıyor. Zamanın verimli kullanıldığı, hayattan zevk alan keyifli mutfakların tercihi olan T-One, mutfak tezgâhı modelleri konusunda tartışmasız liderliğin sahibi olarak, size çok özel bir ürün sunuyor.

 

T-One ayrıca banyo mobilyaları tasarımında da ezberleri bozuyor. Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri sahibi marka, banyonuzda Uniq ve Edge koleksiyonları ile farklı bir ambiyans yaratıyor. Kent yaşamının seçkin mekânlarında, evinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz T-One ürünleri mobilya seçimlerinizde de özel çizgileri temsil eden seçeneklere sahip. Fonksiyonel ve estetik mobilyalar evden ofise birçok mekânda tercih edilebilir şıklıkta.

 

Mutfak Deneyiminizi Mükemmele Dönüştürün

Türkiye’nin ilk porselen tezgahı T-One; estetik görünümü, hijyenik yüzeyi ve fark yaratan özellikleriyle mutfakta geçirdiğiniz her anı mükemmele dönüştürüyor. Çizilmeyen, leke tutmayan, aşırı sıcaktan ve soğuktan etkilenmeyen yüzeyiyle mekanlara fonksiyonellik katıyor. Sürdürülebilir üretim teknolojisiyle tasarlanan T-One tezgah ile yeni nesil mutfak deneyimini siz de yaşayın.

Klasik Yaklaşıma T-One’ın Yeni Yorumu

Zamanla yarıştığınız günlerde, sizin adınıza her şeyi düşünen T-One mutfak tezgâhı, yıllarca kullanım imkânı sunan, kolay temizlenen, ev tipi temizlik malzemelerine karşı dayanıklı, kırılma-çizilme ve leke direncine sahip çok özel bir ürün. T-One ayrıca, mutfaktaki tüm sürprizlere karşı da hazırlıklı. Yüksek sıcaklığa ve soğuğa karşı dayanma direncine sahip olan bu mutfak tezgâhı, yüksek aşınmaya karşı da dirençli. Düşük su emmeli, hijyenik ve yanmaya karşı dayanıklı yapısı ile T-One, yaşamdan zevk alan mutfakların tercihi.

Porselen Şıklığı Aradığınız Özelliklerle Buluşuyor

T-One markasının seçkin zevklere hitap eden mutfak tezgâhı T-One, Kalesinterflex plakaları ile üretiliyor. Özel laminasyon teknoloji ile estetik görünümün yanı sıra bir mutfak tezgâhında bulunması gereken tüm özelliklere sahip. 11 mm kalınlığındaki ve 120×360 ve 100×300 cm boyutlarındaki Kalesinterflex porselen plakalarının mutfağınızda yarattığı değişim keşfedilmeye değer. Hafifliği, esnekliği ve sınır tanımayan boyutları ile tasarım zevkinizde hayallerinize eşlik eden T-One, fonksiyonelliği ile de ön plana çıkıyor.

Modern Dönemin Markası

T-One, size farklı bir deneyimin kapılarını açıyor. Porselen mutfak tezgâhı kaplama özelliği sayesinde, stilinizi yansıtan T-One, lezzetlere attıkları imzaları ile fark yaratan şeflerin de tercihi. Özellikle kolay temizlenebilme ayrıntısı ile hijyen konusunda üst düzey bir kullanım imkânı sunan bu mutfak tezgâhı, mutfakta sağlığınızı düşünüyor. Mutfaktaki telaşa uygun bir ortam sunan T-One, ocaktan veya fırından aldığınız pişirme kabınızı rahatlıkla üzerine koyabileceğiniz yanmazlık özelliğine de sahip.

Mutfağınızdaki stil detaylarıyla uyum sağlayacak zengin renk seçeneklerini size sunan T-One, dolaplarınız, aksesuarlarınızla da ahengi yakalamaya hazır. Farklı kombinasyonlar yapmanızı ya da ilk adımdan yeni bir tarz yaratmanızı sağlayacak özgün renk seçeneklerini keşfedebilirsiniz. Vizon, gri, siyah, bej, beyaz, antrasit renkleri mermer gibi doğal dokularla birleştiren T-One, mutfaktaki klasik yaklaşıma yeni bir boyut getiriyor. Mutfak tezgâhı fiyat araştırmalarınızda size farklı seçenekleri sunacak bu özel ürünü mutlaka keşfetmelisiniz.