Galerimiz

Bize Ulaşın

Biz Kimiz...

“Mutfak ve Banyo Firmamız, müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmak amacıyla kurulmuş bir şirketimizdir. Firmamız, mutfak ve banyo alanlarının tasarımı, yenilenmesi ve yeniden düzenlenmesi konularında uzman ekiplerimizle hizmet vermektedir. Mutfak ve Banyo Firmamız, müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak için çalışmaktadır. Firmamız, mutfak ve banyo alanlarının işlevselliğini ve estetiğini arttırmak amacıyla tasarım hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca, firmamız mutfak ve banyo alanlarının mekanik sistemlerini ve mobilyalarını da yenilemektedir. Mutfak ve Banyo Firmamız, müşterilerimize en kaliteli malzemeleri kullanarak hizmet vermektedir.”

[ şirket stratejisi ]

Felsefemiz

Tarzımıza 'canlı minimalizm' diyoruz. Canlı minimalizm, bir veya görsel bir görünümle ilgili değildir. İçsel duygulara, gerçek benliğinize atıfta bulunur.

Misyonlarımız

Sizinle iletişim içersinde bulunduğumuz projelendirme sürecinde hayalleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda banyo veya mutfağınızın yerleşim planlamasını yapıyoruz.

Vizyonumuz

Amacımız, yaşam alanlarınızı dizayn ederken, iç mimari ve dekorasyon tecrübelerimiz doğrultusunda size bir yol arkadaşı ve rehber olmak.

Degerlerimiz
[ +]
Mevcut Müşteriler
[ +]
Yılların Deneyimi
[ +]
Faal Projeler
[ +]
Faal Siparişler
[ Kurumsal ]

Biz Kimiz.?

Güvenilir çözüm ortağınız

Fix Mutfak inş. San. Tic. Ltd. Şti.  olarak 20 yılı aşkın süredir Adana merkezli  inşaat, mimarlik ve iç mimari dekorasyon sektörünün içindeyiz.

Projelendirme ve uygulamalar, özel imalatlar, butik çalışmalar, kişiye özel tasarımlar sonucunda edindiğimiz birikimimizi yeni kurduğumuz fixmutfak.com sitemizde sizlerle paylaşmak istedik.

Geniş kitlelere ulaşabileceğimizi düşündüğümüz bu yolda kişiye özel tasarım ilkelerimizden ödün vermeden hızlı, dinamik, çözüm odaklı projeler sunuyoruz.