[ FİX MUTFAK ]

En İyi İç Mekan Çözümleri

Stüdyomuzun temel felsefesi, benzersiz stiller ve mimariye sahip projeleri ışık hızında geliştirerek müşterilerimiz için bireysel, estetik açıdan çarpıcı çözümler yaratmaktır. Ne istediğinize dair hazır bir taslağınız olmasa bile hayal ettiğiniz sonucu elde etmenize yardımcı olacağız.

[ şirket stratejisi ]

Felsefemiz

Tarzımıza 'canlı minimalizm' diyoruz. Canlı minimalizm, bir veya görsel bir görünümle ilgili değildir. İçsel duygulara, gerçek benliğinize atıfta bulunur.

Misyonlarımız

Sizinle iletişim içersinde bulunduğumuz projelendirme sürecinde hayalleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda banyo veya mutfağınızın yerleşim planlamasını yapıyoruz.

Vizyonumuz

Amacımız, yaşam alanlarınızı dizayn ederken, iç mimari ve dekorasyon tecrübelerimiz doğrultusunda size bir yol arkadaşı ve rehber olmak.

Degerlerimiz
[ +]
Mevcut Müşteriler
[ +]
Yılların Deneyimi
[ +]
Faal Projeler
[ +]
Faal Siparişler
[ Kurumsal ]

Biz Kimiz.?

Güvenilir çözüm ortağınız

 

Fix Mutfak inş. San. Tic. Ltd. Şti.  olarak 20 yılı aşkın süredir Adana merkezli  inşaat, mimarlik ve iç mimari dekorasyon sektörünün içindeyiz.

Projelendirme ve uygulamalar, özel imalatlar, butik çalışmalar, kişiye özel tasarımlar sonucunda edindiğimiz birikimimizi yeni kurduğumuz fixmutfak.com sitemizde sizlerle paylaşmak istedik.

Geniş kitlelere ulaşabileceğimizi düşündüğümüz bu yolda kişiye özel tasarım ilkelerimizden ödün vermeden hızlı, dinamik, çözüm odaklı projeler sunuyoruz.